کتابستان

پست ثابت

پست ثابت

دوستان خوبم برای تهیه ی کتاب ( یک بغل قاصدک خوش خبر) به این بلاگ مراجعه کنید:


http://ghasedakkhooshkhabar.persianblog.ir/

 

 

لطفا برای خواندن ادامه ی وبلاگ به پست پایین مراجعه کنید

   + نگولی ; ۱۱:۱٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/٢٩
comment نظرات ()

آخرین تابستان کلینگزور

 

نمایش در اندازه اصلی
نویسنده: هرمان هسه


برنده ی جایزه ی ادبیات نوبل 1946 


مروری بر کتاب 
بعضی وقتها کار و فعالیت می کنیم ، دست به این کار یا آن کار می زنیم و هر کاری را نیز آسان و بی دردسر و سهل و ساده و خود خواسته می پنداریم :
بر حسب ظاهر جور دیگری نمی شود، یعنی هیچ کاری آسان و خود خواسته انجام نمی گیرد، 
و هر نفسی که می کشیم توسط نیروی برونی کنترل و اداره می شود و بار سنگین سر نوشت بر آن وارد می آید. ...نگاهی به زندگی و آثار «هرمان هسه»


«هرمان هسه»، نویسنده و شاعر معروف آلمانی که در سال 1946 برای رمان «بازی با تیله‌های شیشه ای» موفق به دریافت جایزه نوبل ادبیات شد، همچنان یکی از پرخواننده ترین نویسندگان آلمان بشمار می‌رود. «هسه» نویسنده، شاعر و نقاش آلمانی در 2 ژانویه سال 1877 در شهر کالو آلمان متولد شد. خانواده هسه، از سال 1873 در شهر زادگاهش در خانه ای که متعلق به انتشارات مبلغان مذهبی بود و ریاست آن را «هرمان گوندرت»، پدربزرگ مادری اش بر عهده داشت، زندگی می کردند. دنیایی که هسه در اولین سال های زندگی اش زیست، اشباع از فضای تفکر پروتستان بود. در سال 1881 به سویس رفتند و بعد از 5 سال دوباره به کالو در آلمان برگشتند. هسه پس از موفقیت در زبان لاتین به مدرسه علوم دینی رفت، جایی که ساختار اولین رمانش، «زیر دنده های چرخ» در آن شکل گرفت. روح عصیان‌گر هسه یکبار او را مجبور به فرار از مدرسه کرد، ولی باز دوباره روز بعد خیلی عادی به مدرسه برگشت. هسه با والدینش اختلاف نظر داشت و در شرایط روحی بدی روزگار می گذراند؛ تا آنجا که در 20 مارس سال 1892 در نامه ای به آن ها نوشت: «می خوام بروم، همانطور که خورشید غروب می کند.» دو ماه بعد از این نامه در موسسه ای که توسط یک فرد مذهبی اداره می شد، تلاش کرد خودکشی کند. همین باعث شد او را در مرکز روان درمانی بستری کنند. به هر حال تا اواخر سال 1892 سلامت روحی خود را به دست آورد و به دبیرستانی در اشتوتگارت رفت و آن سال را با موفقیت از سر گذراند، ولی ادامه تحصیل نداد و در یک کتابفروشی شروع به کار کرد، اما سه روز بعد این کار را نیز رها کرد. سپس 14 ماه در کارخانه ساعت سازی به عنوان تکنسین به کار یکنواخت پرداخت. همین یکنواختی باعث شد به سوی فعالیت های مذهبی و معنوی تمایل پیدا کند.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی کتابناک را ببینید.

» توسط: rahshad در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۰ 
» حجم: 3.97 مگابایت؛ زمان لازم برای دریافت 9 دقیقه و 54 ثانیه با Dial-up
» نوع فایل کتاب: PDF
» تعداد صفحات: 254
» مجموع دریافتها: 294
» موردعلاقه 8 و موردتنفر 0 عضو

» کتابناکهای مرتبط:
دمیان
این آقای هلندی
سیذارتا

   + مریم حضرتی ; ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٠/٢٠
comment نظرات ()

راهنمای شیر دادن به نوزادان

دانلود کتاب : راهنمای شیر دادن به نوزادان

 
 

 

نام کتاب : راهنمای شیر دادن به نوزادان

نویسنده : نامشخص

ناشر پارس بوک

زبان کتاب : فارسی

تعداد صفحه : 14

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 820 Kb

توضیحات : چند مورد از مطالب کتاب عبارتند از: حالتهای معمول شیر دادن، چگونه بفهمم که نوزاد به اندازه ی کافی غذا می خورد؟ ، کمبود شیر؟ ، پستانک، شیشه و گیجی در مکیدن ، ترک دادن ( از شیر گرفتن ) ، آیا کودک معده درد دارد؟ ، شیر دادن و سیگار کشیدن ، نقش پدر ، کمکیار شیردادن

 

از http://downloade-ketab.blogspot.co.uk

 

 

 

   + مریم حضرتی ; ٧:٤٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٩/۱٠
comment نظرات ()
← صفحه بعد صفحه قبل →