کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند

فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کنددانلود کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند
نویسنده:برایان تریسی
مترجم: مهدی قراچه داغی
موضوع: کتاب ، اجتماعی ، موفقیت ، خوشبختی

شما انسان کاملاً خوبی هستید.شما شایسته یک زندگی عالی هستید، یک زندگی پر از موفقیت، خوشبختی، لذت و هیجان. شما حق دارید که روابطی خوشایند داشته باشید، از سلامتی عالی بهره مند باشید، کار ارزشمندی بکنید و به استقلال مالی برسید. اینها حق مادرزادی شما هستند. اینها مقصود و منظور زندگی شما هستند. شما برای موفقیت مهندسی و طراحی شده اید تا از سطح بالای عزت نفس، احترام به خود و غرور و سربلندی مشخصی برخوردار باشید.هرگز کسی مانند شما در تمام تاریخ بشری وجود نداشته است. شما از استعدادهای دست نخورده و توانمندیهای بالقوه عالی برخوردارید که اگر به درستی از آنها استفاده کنید، می توانید به آنچه در زندگی می خواهید دست پیدا کنید.
چکیده:موفقیت ناشی از عادتهای خوب است
95 درصد کارهایی که همه روزه انجام می دهید ناشی از عادت است. انسانهای موفق آنهایی هستند که عادت موفقیت را در خود ایجاد کرده اند. انسانهای موفق در خود عادتهای خوب ایجاد می کنند و کاری می کنند تا این عادتها بر رفتارشان حاکم شود. اما اشخاص غیر موفق به عادتهای بد امکان می دهند که در آنها شکل بگیرد، و این عادتهای بد منجر به ناراحتی و شکست می شوند.
دوستم، ادفورمن، می گوید: «شکل دادن به عادتهای خوب دشوار است، اما زندگی کردن با آنها ساده است. از سوی دیگر، شکل دادن به عادتهای بد آسان است، اما زندگی کردن با آنها دشوار است.»
عادت، «پاسخ شرطی شده نسبت به یک محرک» است. این روشی خود به خود برای واکنش نشان دادن به یک موقعیت خاص است. عادت را با تکرار کردن یک اقدام خاص یا یک اندیشه و واکنش ویژه به دست می آورید. وقتی این عادت شکل می گیرد، انجام دادن آن ساده تر می شود، راستی شما چگونه عادتهایی دارید؟
اشخاص موفق آنهایی هستند که عادتهای منتهی به موفقیت را در خود ایجاد می کنند.آنها مانند ورزشکاران خود را آموزش و تمرین داده اند تا بعضی از کارها را به شکل خاص انجام بدهند و آن قدر این کارها را تکرار کنند ، تا بتوانند به طور خودکار و خود به خود این کارها را انجام بدهند. احتمالاً این گفته قدیمی را شنیده اید:
فکر بکارید و عمل برداشت کنید؛
عمل بکارید و عادت برداشت کنید؛
عادت بکارید تا منش برداشت کنید؛
منش بکارید تا سرنوشت خود را مقدر سازید.دانلود کتاب الکترونیکی فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند

 

از http://www.aryapdf.com

/ 0 نظر / 24 بازدید